PeopleGate s. r. o. » O nás

IČ: 24792985
DIČ: CZ24792985
E: info@peoplegate.cz

www.peoplegate.cz
PeopleGate s.r.o.
Vladycká 1508/8
102 00 Praha 10
VÁŠ PARTNER V OBLASTI PERSONALISTIKY

O nás

KDO JSME

Svým klientům a partnerům nabízíme široké spektrum služeb v oblasti řízení lidských zdrojů, outsourcingu kompletní personální a mzdové agendy, dohledu implementací personálních a mzdových systémů a právního poradenství v oblasti pracovního práva. Zaměřujeme se primárně na malé a střední společnosti a individuální podnikatele.

NÁŠ PŘÍSTUP

Naším cílem je přidaná hodnota pro Vaši společnost ve všem, co děláme. S Vámi, našimi klienty, proto usilujeme o spolupráci, která je založena na vzájemné důvěře a partnerství. Jedině tak máme jistotu, že rozumíme Vašemu podnikání, oblastem, které jsou pro Vás nejdůležitější a můžeme Vás aktivně podpořit v dosažení Vašich obchodních cílů.

Vždy usilujeme o smysluplný přístup a funkční řešení i těch nejsložitějších situací.

Pomůžeme Vám při vytváření klíčových obchodních rozhodnutí a poradíme, co je nutné k zajištění souladu se zákonnými požadavky.

Vaše obchodní potřeby jsou vždy v popředí jakémukoliv doporučení. Náš tým se snaží, aby Vám vždy poskytoval výjimečné služby v kterémkoliv kroku vzájemné spolupráce.

 

Zaujaly Vás naše služby?
Rádi se staneme partnerem i pro Vaše podnikání a pomůžeme Vám s efektivním řešením všech otázek v oblasti řízení lidských zdrojů, kontaktujte nás.
724 754 557