PeopleGate s. r. o. » Recruitment

IČ: 24792985
DIČ: CZ24792985
E: info@peoplegate.cz

www.peoplegate.cz
PeopleGate s.r.o.
Vladycká 1508/8
102 00 Praha 10
VÁŠ PARTNER V OBLASTI PERSONALISTIKY

Recruitment

I přes to, že nejsme personální agentura, Vám dokážeme pomoci s dalšími činnostmi, které se náboru zaměstnanců velmi úzce dotýkají a jsou často opomíjenými nástroji.

Aktivity při náboru zaměstnanců:

  • PORADENSTVÍ V OBLASTI NÁBORU ZAMĚSTNANCŮ – definice koho hledáme, vzhled inzerátu, zacílení inzerce, volba inzertního místa, rozhodnutí o průběhu výběrového řízení, …
  • ASSESSMENT CENTRA – hromadná forma výběru kandidátů na konkrétní pracovní pozici s využitím doplňkových nástrojů
  • PSYCHODIAGNOSTICKÉ TESTY – doplňková metoda k náboru zaměstnanců, která umožňuje zisk detailnějšího úhlu pohledu na kandidáta ze strany osobnosti
  • ZNALOSTNÍ A PRAKTICKÉ TESTY – doplňková metoda k náboru zaměstnanců, která umožňuje zisk detailnějšího úhlu pohledu na kandidáta ze strany odborných znalostí a dovedností

 

Aktivity při ukončení pracovního poměru se zaměstnanci:

  • OUTPLACEMENT – péče o odcházející zaměstnance při hromadném propouštění a jejich podpora při hledání nového uplatnění.

 

Podpůrné aktivity:

  • PERSONÁLNÍ MARKETING - systematické budování dobrého jména společnosti a značky zaměstnavatele na trhu práce s cílem dosažení pozice zaměstnavatel první volby. Promyšlený a dlouhodobě aplikovaný přístup zajišťuje společnosti dostatečné množství vhodných a motivovaných zaměstnanců v každé situaci.
  • PREZENTACE NA VELETRZÍCH – vhodný kanál k prezentaci zaměstnavatele (jména a značky), zdroj absolventů

 

Pokud máte zájem získat zaměstnance do trvalého pracovního poměru, doporučujeme využít služeb zprostředkování zaměstnanců naší partnerské společnosti Breezy human s.r.o.

 

TIP PRO VÁS!

Nemáte dostatek zkušeností s náborem zaměstnanců? Nevadí, proškolíme Vás nebo Váš tým personalistů či manažerů na základní, ale i pokročilé formy náboru zaměstnanců.
Více v sekci Tréninky a workshopy.

Zaujaly Vás naše služby?
Rádi se staneme partnerem i pro Vaše podnikání a pomůžeme Vám s efektivním řešením všech otázek v oblasti řízení lidských zdrojů, kontaktujte nás.
724 754 557